Kompletní seznam výherců denních cen Emmy a Daymy Emmy Creative Arts Awards

'46. výroční ceny Emmy za den' Mario Lopez, Elmo.



Chris Pizzello / Invision / AP / REX / Shutterstock

Národní akademie televizních umění a věd uspořádala 5. května 46. výroční ceny Emmy za denní čas, kromě cen Daymy Emmy Creative Arts Awards, které se konaly 3. května a oslavovaly to nejlepší z programového vysílání od 14:00 do 6:00. během kalendářního roku 2018.



Letošní vítězové překonali řadu výstav, včetně několika vítězství v „General Hospital“, „Sesame Street“ a „The Ellen DeGeneres Show“.



Milovaný dlouholetý hostitel „Jeopardy“ Alex Trebek vyhrál svou šestou cenu za vynikající cenu Show Emmy Award hosta a na recepci obdržel stálé ovace. Trebek v březnu oznámil, že mu byla diagnostikována pokročilá rakovina pankreatu a agresivně bojoval s touto chorobou.

Slavnostní ceremoniál 5. května pořádaný Mario Lopez („EXTRA“) a Sheryl Underwood („The Talk“) vyzdvihli kariéru obou „soudců Judy“ Sheindlin a šéfkuchaře Jacquese Pepina a udělili obě ceny za celoživotní úspěchy. Také představoval retrospektivu kariéry Kathie Lee Giffordové, s ohledem na její nedávný odjezd z „Today“, a také pohled na 50. výročí „Sesame Street“.

Úplný seznam cen Emmy Amy Daytime Emmy a Daytime Creative Arts Emmy Awards naleznete níže.

Vynikající seriál Drama

„Mladí a neklidní“ CBS

Výkonný producent: Mal Young

Dozorující producenti: Lisa De Cazotte, John Fisher, Josh Griffith a Anthony Morina

Vynikající herní show

„Family Feud“ SYNDICATED

Výkonný producent: Gaby Johnston

Spolupracovníci: Kristin Bjorklund, Sara Dansby a Brian Hawley

Vynikající právní / soudní program

„Otcovský soud Lauren Lake“ SYNDICATED

Výkonný producent / hostitel: Lauren Lake

Výkonný producent: David Armor, Myeshia Mizuno

Spolu výkonná producentka Angela Smith

Vynikající ranní program

„CBS Sunday Morning“ CBS

Výkonný producent: Rand Morrison

Hlavní producenti: Gavin Boyle, Ramon Parkins, Amy Rosner, Jason Sacca

Vynikající ranní program ve španělštině

'Probuď se v Americe' Univision

Výkonný producent: Luz Maria Doria

Hlavní producent: Victor Santiago

Hlavní producenti: Conchi Alfonso, Carmen Herrera, Gilcia Marquez, Aura Subuyuc a Malli Valdes

Vynikající informativní talk show

„Rachael Ray“ SYNDICATED

Hlavní výkonný producent: Janet Annino

Výkonní producenti: Rachael Ray, Andrew Goldman a Meredith Weintraub

Vynikající zábavní talk show

“Ellen DeGeneres Show” SYNDICATED

Výkonní producenti: Ellen DeGeneres, Mary Connelly, Ed Glavin, Andy Lassner, Kevin A. Leman II, Derek Westervelt

Vynikající zábavní program ve španělštině

„Six Dreams“ Amazon Prime Video

Výkonní producenti: Justin Webster, Laura Fdez. Espespo, Bernat Elias Lisbona a Javier Méndez

Vynikající zábavní zpravodajský program

„DailyMailTV“ SYNDICATED

Výkonní producenti: Carla Pennington, Jeffrey Wilson, Jay McGraw, Dr. Phillip C. McGraw a Martin Clarke

Vynikající vedoucí herečka v dramatickém seriálu

Jacqueline MacInnes Wood, jako Steffy Forresterová „Odvážná a krásná“ CBS

Vynikající vedoucí herec v dramatickém seriálu

Maurice Benard, jako Sonny Corinthos „Všeobecná nemocnice“ ABC

Vynikající vedlejší herečka v činoherním seriálu

Vernee Watson, jako Stella Henry „General Hospital“ ABC

Vynikající doprovodný herec v dramatickém seriálu

Max Gail, jako Mike Corbin „General Hospital“ ABC

Vynikající mladší herečka v činoherním seriálu

Hayley Erin, jako Kiki Jerome 'Všeobecná nemocnice' ABC

Vynikající mladší herec v dramatickém seriálu

Kyler Pettis, jako Theo Carver „Dny našich životů“ NBC

Vynikající hostující účinkující v dramatickém seriálu

Patricia Bethune, jako zdravotní sestra Mary Pat „Všeobecná nemocnice“ ABC

Vynikající kulinářský hostitel

Síť potravin „Valerie's Home Cooking“ Valerie Bertinelli

Vynikající denní talent ve španělském jazyce

Alejandra Oraa, „Destinace“ CNN ve španělštině

Vynikající hostitel herních show

Alex Trebek „Jeopardy!“ SYNDICATED

Vynikající informativní hostitel talk show

Kathie Lee Gifford, Hoda Kotb „Dnešní show s Kathie Lee a Hodou“ NBC

Vynikající zábava Talk Show Host

Kelly Ripa, Ryan Seacrest “LIVE with Kelly and Ryan” SYNDICATED

Vynikající tým pro psaní dramatických seriálů

„Mladí a neklidní“ CBS

Hlavní spisovatel Mal Young

Spisovatelé: Amanda Beall, Jeff Beldner, Sara Bibel, Matt Clifford, Michael Conforti, Susan Dansby, Christopher Dunn, Janice Ferri Esser, Christian McLaughlin, Beth Milstein, Dave Rupel, Anne Schoettle, Natalie Minardi Slater, Teresa Zimmerman

Vynikající režijní tým pro dramatický seriál

„Mladí a neklidní“ CBS

Režiséři: Michael Eilbaum, Sally McDonald, Owen Renfroe

Přidružení ředitelé: Derek Berlatsky, Andrew Hachem, Robbin Phillips

Vynikající předškolní dětská série

'Sesame Street' HBO

Výkonní producenti: Brown Johnson, Benjamin Lehmann

Senior producentka Stephanie Longardo

Koordinující producent Mindy Fila

Vynikající série pro děti nebo rodiny

PBS „Odd Squad“

Výkonní producenti: Ellen Doherty, J.J. Johnson, Tim McKeon, Blair Powers

Vynikající program pro děti s krátkým formátem

„Nick Jr Color Song: ČERVENÁ“

Nickelodeon SVP, Brand Creative Matthew Perreault

VP, kreativní ředitelka Lauren Muir

VP, Brand Creative Strategy & Editorial Liza Demby

Ředitel výroby Rick Deutsch

Vynikající animovaná řada předškolních dětí

„Sousedství Daniela Tygra“ PBS

Výkonní producenti: Angela Santomero, Kevin Morrison, Vince Commisso

Dozorující producenti: Tanya Green, Sarah Wallendjack

Vynikající animované série pro děti

'The Loud House' Nickelodeon

první dívka, kterou jsem miloval

Spolupracovník Producent Michael Rubiner

Producent Karen Malach

Vynikající animovaný program speciální třídy

„Watership Down“ Netflix

Výkonní producenti: Rory Aitken, Ben Irving, Eleanor Moran, Noam Murro, Ben Pugh, Matthew Read, Martin Rosen, Josh Varney

Vynikající vzdělávací nebo informační série

„Divné, ale pravdivé“ děti National Geographic

Výkonní producenti: Nathan Moore, Steve Rotfeld, Tracy Rudolph Jackson

Vedoucí producent Susie Ryan

Vynikající program životního stylu

'Zeptejte se tohoto starého domu' PBS

Výkonný producent Chris Wolfe

Senior producent Heath Racela

Producent Sarah Chasse

Vynikající program cestování a dobrodružství

„Místa lásky Samantha Brownové“ PBS

Výkonná producentka: Samantha Brown, Kevin O'Leary

Producent série Sylvia Caminer

Producent Michael Indjeian

Vynikající řada speciálních tříd

„Variety Studio: Actors on Actors“ PBS

Výkonný producent: Brenda Brkusic Milinkovic, Donna Pennestri, John Ross, Andrew Russell

Vynikající speciální třída Speciální

Logo „Quiet Heroes“ Logo

Výkonní producenti: Tajamika Paxton, Pamela Post, Jared Ruga, Jonathan M. Ruga, Scott F. Young

Vynikající speciální třída - krátký formát denního programu

„Ošetřovací box - opioidy ”; Pravda

Vedoucí partneři: Ari Kuschnir, Brian Latt, Kate Oppenheim

Výkonný filmový producent: Jim Haight, Carlin Wilson-Webb

Vynikající interaktivní média pro denní program

„Vrána: Legenda“ Baobab Studios

Režisér Eric Darnell

Výkonní producenti: John Legend, Maureen Fan, Kane Lee, Larry Cutler, Ty Stiklorius

Vynikající denní propagační oznámení - aktuální

„Star Wars Show“ YouTube.com

Výkonný producent Mickey Capoferri

Producenti: Scott Bromley, John Harper

Přidružený producent / hostitel Andi Gutierrez

Vynikající denní propagační oznámení - kampaň image značky - síť nebo program

„Měsíční kampaň černé historie“ Nickelodeon

Kreativní propagace EVP Kim Rosenblum

Tvůrčí ředitel SVP Tony Maxwell

Kreativní ředitel SVP - návrh značky Michael Waldron

VP kreativní ředitelka Erica Ottenberg

Vynikající vedoucí herečka v digitální denní dramatické sérii

Vanessa Baden Kelly, jako Journee „Giants“ YouTube.com

Vynikající vedoucí herec v digitální denní dramatické sérii

Kevin Spirtas, jako Brian Stone „After Forever“ Amazon Prime Video

Vynikající vedlejší herečka v digitální denní dramatické sérii

Erin Cherry, jako Brenda „After Forever“ Amazon Prime Video

Vynikající doprovodný herec v digitální denní dramatické sérii

Terrence Terrell, jako Kwasi Asamoah „obři“ YouTube.com

Vynikající hostující účinkující v digitálním denním dramatickém seriálu

Sean Patrick Flanery, jako Ty Garrett „The Bay The Series“ Amazon Prime Video

Vynikající umělec v programu pro děti, rodinu nebo speciální program

Michel Luci, jako dana Dino „Dana“ Amazon Prime Video

Vynikající umělec v animovaném programu

Jay Baruchel, jako škyták „Dragons: Race to the Edge“ Netflix

Vynikající umělec v předškolním animovaném programu

Ben Diskin, jako Gonzo, Rizzo „Muppet Babies“ Disney Junior

Vynikající hostitel pro životní styl, program pro děti nebo speciální třídy

Samantha Brown „Místa lásky Samantha Brownové“ PBS

Vynikající casting pro dramatický seriál

„Dny našich životů“ NBC

Obsazení režiséři: Bob Lambert, Marnie Saitta

Vynikající umělecký směr / sada dekorací / scénický design pro dramatický seriál

„Mladí a neklidní“ CBS

Produkční designér David Hoffmann

Umělecký ředitel Jennifer Savala

Scénáristé: Fred Cooper, Jennifer Haybach, Justine Mercado, Raquel Tarbet

Vynikající technický tým pro dramatický seriál

„Odvážný a krásný“ CBS

Technický ředitel Gary Chamberlin

Kameramani: Ted L. Morales, John Carlson, Dean LaMont, Nico Svoboda

Vynikající zvukové mixování živých a přímých tónů pro seriál Drama

„Mladí a neklidní“ CBS

Produkční mixér Andrzej Warzocha

Postprodukční mixér Dean Johnson

Boom Operátoři: Ricky Alvarez, Joseph Lawrence, Thomas Luth, Mark Mooney, Nico Svoboda

Vynikající hudební režie a kompozice pro dramatický seriál

„Dny našich životů“ NBC

Hudební režiséři Paul Antonelli, Steve Reinhardt

Skladatelé Ken Corday, D. Brent Nelson

Vynikající kostýmní design pro dramatický seriál

„Mladí a neklidní“ CBS

Kostýmní návrháři Scott Burkhart, Elif Inanc

Kostýmní stylisté: Craig Aspden, Theresa Broadnax, Juliet Huerta, Tony Lorito, Andreea Moldovan, Kay Wataguchi

Vynikající kadeřnictví pro dramatický seriál

„Mladí a neklidní“ CBS

Kadeřnice: Vanessa Bragdon, Adrianna Lucio, Lauren Mendoza, Regina Rodriguez, Dorchelle Stafford, Jackie Zavala

Vynikající make-up pro dramatický seriál

„Dny našich životů“ NBC

Hlavní maskérka Nick Schillace

Vizážisti: Elizabeth Dahl, Karen Dahl, Deidre Decker

Vynikající casting pro animovanou sérii nebo speciální

'Elena of Avalor' Disney Junior

Obsazení Jennifer Trujillo

Vynikající individuální úspěch v animaci - vítězové

Kal Athannassov, návrhář postav „Vrána: Legenda“ Baobab Studios

Alan Bodner, produkční designér „Tangle Adventures“ Rapunzel ’; Disney Channel

Cody Gramstad, produkční návrhář „Vrána: Legenda“ Baobab Studios

Yizhou Li, animátor postav „Tumble Leaf“ Amazon Prime Video

Brian Woods, návrhář pozadí „Tangled Adventures“ Rapunzel ’; Disney Channel

Kevin Wotton, umělec Storyboard „Spirit Riding Free“ Netflix

Vynikající psaní pro digitální dramatické seriály

„After Forever“ Amazon Prime Video

Spoluzakladatelé: Michael Slade, Kevin Spirtas

Vynikající psaní pro předškolní animovaný program

'Zeptejte se StoryBots' Netflix

Spisovatelé: Jeff Gill, Evan Spiridellis, Gregg Spiridellis, Jacob Streilein, Nate Theis, Eddie West

Vynikající psaní pro animovaný program

'The Loud House' Nickelodeon

Spisovatelé: Sammie Crowley, Karla Sakas Shropshire, Sheela Shrinivas, Kevin Sullivan, Whitney Wetta

Vynikající psaní pro děti, předškolní děti, prohlížení rodiny

PBS „Odd Squad“

Hlavní spisovatel Tim McKeon

Spisovatel / Story Editor Mark De Angelis

Spisovatel Adam Peltzman

Editor editoru Junior Story Robby Hoffman

Vynikající psaní speciální třídy

“Ellen DeGeneres Show” SYNDICATED

Hlavní spisovatelé: Jason Gelles, Kevin A. Leman II, Lauren Pomerantz

Spisovatelé: Alison Balian, Jason Blackman, Jamie Brunton, Ellen DeGeneres, Bente Engelstoft, Rick Mitchell, Gil Rief, Troy Thomas, Michael Tiberi, Adam Yenser

Vynikající režie pro digitální dramatické seriály

„After Forever“ Amazon Prime Video

Režisér Jennifer Pepperman

Vynikající režie pro animovaný program

„Vrána: Legenda“ Baobab Studios

Režisér Eric Darnell

Vynikající režie pro předškolní animovaný program

'Zeptejte se StoryBots' Netflix

Režiséři: Jeff Gill, Evan Spiridellis, Jacob Streilein

Vynikající režie pro programy pro děti, předškolní děti nebo pro rodiny s dětmi

'Odd Squad: World Turned Odd' PBS

Režisér J.J. Johnson

Vynikající režie pro životní styl, kulinářský, cestovní nebo vzdělávací a informační program pro jednu kameru

„První pohled“ NBC

Režisér Brian Mait

Vynikající režie pro více kamerový životní styl / kulinářský nebo vzdělávací a informační program

„Mléčná ulice“ PBS

Režisér Jan Maliszewski

Vynikající režie pro talk show, zábavné zprávy nebo ranní program

“Ellen DeGeneres Show” SYNDICATED

Režisér Liz Patrick

Přidružení ředitelé: Ken Cooper, Huck Hackstedt

Vynikající režie pro herní show

„Family Feud“ SYNDICATED

Režisér Ken Fuchs

Vynikající režie speciální

„Třídní čas pro Ilhanovu pojistku“

Režisér a producent Norah Shapiro

Vynikající umělecký směr / sada dekorací / scénický design

'The Talk' CBS

Výrobní designéři: Jeff Hall, Matt Tognacci

Sada dekoratér Stephen Paul Fackrell

Vynikající hlavní název a grafický design pro živý akční program

„Six Dreams“ Amazon Prime Video

Grafika: Kote Berberecho, Jordi Rins

Vynikající hlavní název a grafický design pro animovaný program

'Hilda' Netflix

Režisér Andy Coyle

Animační režisér Megan Ferguson

Animátoři: Rob Buchanan, Melissa Courville, Chloe Couture, Todd Faux, Matt Friesen, Emily Hann, Stephen Harding, Megan Harries, Michelle Labonte, David Laliberte, Diane Lepage, Ross Love, Jessie Moore, Amanda Myre, Terry O'Reilly, Shawn Pyke, Matt Said, Allen Tam, Collin Tsandilis, Kyle Vermette, Alex Wang

Vynikající směr osvětlení

„Inspektoři“ CBS

Ředitelé osvětlení Sherri Kauk, Matthew Lipton

Vynikající technický tým

„Cena je správná“ CBS

Technický ředitel Glenn Koch

Elektronická kamera: Wayne Getchell, Edward Nelson, Brent Roberts, Bob Smith, Fernando Thomas

Vynikající kinematografie

Video „Tumble Leaf“ Amazon Prime Video

Kamera Jeffrey Gardner

Vynikající úpravy jedné kamery

'Jíst. Závod. Vyhrajte. “Amazon Prime Video

Editoři: Giacomo Ambrosini, RJ Bain, Renee Barron, Michael Brown, Carol Carimi Acutt

Vynikající úpravy více kamer

'Sesame Street' HBO

Vedoucí editoři: Todd E. James, Memo Salazar Redaktoři Ed Kulzer, Chris Reinhart, Jordan Santora

Vynikající živé a přímé zvukové mixování

“Ellen DeGeneres Show” SYNDICATED

sledovat louis ck 2017

Produkční mixér Terry Fountain

Předvýrobní mixéry: Liz Cabral, Phil Gebhardt, Chuck Orozco

Vynikající mixování zvuku pro animovaný program

'Příběhy o Arcadia: 3Below' Netflix

Re-Recording Mixer Carlos Sanches

Vynikající mixování zvuku pro předškolní animovaný program

„Porazit chyby“ Netflix

Re-Recording Mixers: Sam Gain-Emery, Sam Hayward, Thom Keller

Přední hudební producent / mixer Daniel Denholm

Vynikající zvukový střih pro živý akční program

'Kdo byl? Zobrazit ”Netflix

Zvukový editor Jay Fisher

Vynikající úpravy zvuku pro animovaný program

'Lego DC Super Heroes - Flash!'

Digitální vydavatelství dohlížející na zvukové editory: Devon Bowman, Rob McIntyre

Editoři zvukových efektů: Evan R. Dockter, Andrew Ing, Lawrence Reyes, Marc Schmidt, Ezra Walker

Vynikající zvukový střih pro předškolní animovaný program

'Vampirina' Disney Junior

Zvukový vedoucí Otis Van Osten

Zvukový editor Marcos Abrom

Redaktoři dialogu: Jason Oliver, Eric Lews

Vynikající hudební směr a skladba

„Tom & Jerry Show“ Cartoon Network

Skladatelé: Vivek Maddala, Steve Morell, John Van Tongeren

Vynikající originální píseň

“; vy jste jeden ”; „Odvážný a krásný“ CBS

Skladatelé a textaři: Bradley P. Bell, Anthony Ferrari, Casey Kasprzyk Skladatel Matt Pavolitis

Vynikající originální píseň v dětském nebo animovaném programu

“; Vytvoření světa se svým přítelem ”; „Peg + Cat“ PBS

Skladatel D.D. Jackson

Lyrikista Billy Aronson

Vynikající hudební výkon v denním programu

Návštěva obsazení kapely - Odpověď na mě ”; „Today Show“ NBC

Vynikající kostýmní design / styling

„Nové legendy opice“ Netflix

Kostýmní návrhářka Liz McGregor

Vynikající kadeřnictví

'The Talk' CBS

Kadeřnice: Vickie Mynes, Lucianna Pezzolo, Angela Stevens, Nicole Walpert

Vynikající make-up

'The Talk' CBS

Vizážisti: Jude Alcala, Ernesto Casillas, Michelle Daurio, Dell McDonald, Ann-Marie Oliver, Gabbi Velikonoce



Nejlepší Články

Kategorie

Posouzení

Funkce

Zprávy

Televize

Sada Nástrojů

Film

Festivaly

Recenze

Ocenění

Pokladna

Rozhovory

Clickables

Seznamy

Videohry

Podcast

Obsah Značky

Ocenění Season Spotlight

Filmový Vůz

Ocenění Sezóna Spotlight

Ovlivňovače